EMNİYETTEN KAÇAMADILAR

EMNİYETTEN KAÇAMADILAR

İŞTE O ACI GERÇEK!

İŞTE O ACI GERÇEK!

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

OSMANİYE VALİSİ YILMAZ KÜÇÜK YAREN SU’NUN BİSİKLET HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

OSMANİYE VALİSİ YILMAZ KÜÇÜK YAREN SU’NUN BİSİKLET HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Belediyeden yakacak yardımı
    • 12 Aralık 2018 - 09:41:15

Kadirli Belediyesi, dar gelirli ailelerin yakacak ihtiyacına katkı vermek için odun desteğinde bulunuyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından her bir aşaması büyük bir titizlikle yapılan ayrıştırma sonucu elde edilen odun parçaları düzenli bir şekilde çuvallara yerleştiriliyor.

Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ekiplerince tek tek tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerle Halk Eğitim Merkezi kurslarına götürülüp teslim ediliyor.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, sosyal belediyecilik anlayışı içinde çalışmalarda bulunduklarını söyledi.

Her kış olduğu gibi bu yıl da imkanlar dahilinde vatandaşların evlerini ısıtmalarına katkıda bulunmaya devam ettiklerini belirten Başkan Tarhan, “Kadirli Belediyesi olarak halkımıza en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin evlerini ısıtmalarında kullanmak üzere odun yardımı için çalışmalarımızı hızlandırdık. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından ilçede yaz ayında meydana gelen hortum ve şiddetli fırtına nedeniyle yıkılan ağaçlarla budama yapılan ağaçların dallarını yakacak odun yapılıyor. Bu odunları ise yapılan tespit sonrası ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ve Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan kurslara veriyoruz.” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz