UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BELEDİYE’DEN GIDA KOLİSİ YARDIMI
    • 25 Nisan 2021 - 22:20:46

Kadirli Belediyesince ihtiyaç sahibi aileler için gıda kolisi yardımı yapılıyor.
Bu Ramazan ayında da hiç kimsenin aç kalmaması için çaba sarf ettiklerini belirten Belediye Başkanı Dr.Ömer Tarhan, gıda kolileri dağıtımına bizzat katılarak hem vatandaşlarla sohbet etti hem de onların görüş ve önerilerini dinledi.
Gıda yardımını hafta sonuna rağmen vatandaşların evine kadar götürerek aç ve açıkta kimsenin kalmaması için mücadele ettiklerini belirten
Tarhan, Kadirli Belediyesi olarak Cengiz Topel, Ş.Orhan Gök ve Şehit Vedat Kocadallı Mahallesinde ihtiyaç sahibi ailelerimize gıda yardımlarını ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam ediyoruz.Yardımlaşmanın özellikle Ramazan ayında insanlar arasındaki dayanışmayı kuvvetlendiren en güzel geleneklerden biridir,İnsanlarımızın yüzünü güldürmek bizleri de mutlu ediyor dedi.
Vatandaşlar da yapılan bu güzel hizmetten dolayı memnun olduklarını belirterek Başkan Tarhan’a tesekkürlerini ilettiler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz