Kadirli’de Eğitim kurumları koronavirüs tedbirleri kapsamında yürütülen ilaçlama çalışmalarıyla dezenfekte ediliyor. Kadirli Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yüz yüze Eğitimin başlayacağı 6 Eylül öncesi okullarda dezenfekte çalışmaları yaparak koronavirus salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında ilçe genelinde ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına ağırlık verdi.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan,Çocuklarımızın sağlığı için okullarda dezenfekten işlemlerine başladıklarını belirterek,Belediye olarak her türlü önlemleri aldıklarını söyledi.Yüz yüze Eğitimin başlayacağı 6 Eylül öncesi ilçe genelinde tüm okulların dezenfekten işlemlerinin tamamlanacağı belirtildi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)