ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR  İÇİN ETKİNLİK

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİK

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA  ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÖÇER MHP GENEL MERKEZİNDE
    • 8 Aralık 2023 - 08:13:24

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÖÇER MHP GENEL MERKEZİNDE
MHP Sumbas İlçe Başkanlığından kamuoyunun isteği üzerine istifa edip Sumbas Belediye Başkan Adayı olan Nihat Göçer, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, Sumbas Belediye Başkan adaylığı başvurusunu da genel merkezde yaptı.
Ankara’da MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi de makamında ziyaret eden Başkan Adayı Göçer, bu ziyaretini sosyal medya hesaplarından paylaştı ve şu görüşleri dile getirdi: “Kutlu Davamızın Yolbaşçısı, ömrünü Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğine adayan, sırtımızı yasladığımız koca çınar; Hareketimizin Lideri, temel direğimiz MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek elini öpüp hayır duasını aldık. Sayın Genel Başkanımıza, şehrimize ve bizlere gösterdiği ilgiden ötürü şükranlarımı sunuyorum. Önümüzdeki süreçte de zatıalilerinin desteğiyle Sumbas’ımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
MHP Genel Merkezi’ne adaylık başvurusu için gittiği Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Göçer, “çıktığımız bu kutlu yolda çalışmalarımızla dualarla başladık. Öncelikle Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Türk milliyetçiliğinin lideri, devlet adamı merhum Alparslan Türkeş’in kabirlerini ziyaret edip, dualarımızı ettik. Mekanları cennet, kabirleri nur olsun”.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz