ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

ÖĞRENCİLER YIL SONU PİKNİK ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Emniyet Suçlulara Geçit vermedi..

Bahçe spor bal Ligi’nde

Bahçe spor bal Ligi’nde

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

DUA VE GÖZ YAŞLARIYLA UĞURLANDILAR..

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BURSLULUK SINAVINA KADİRLİLİ ÖĞRENCİLER DAMGA VURDU

BEKAROĞLU “KADİRLİ’NİN HİZMETKARI OLMAYA GELDİM”
    • 11 Kasım 2018 - 10:04:50

Ragip Bekaroğlu, Kadirli’nin hizmetkarlığına talibim
Tabanda en çok konuşulan isim olan ve belediyeciliğin içinden gelen mühendis Başkan Adayı Ragıp Bekaroğlu düzenlenen törenle görkemli şekikde Ak Parti Kadirli Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı . Ak Parti Kadirli İlçe Teşkilatı önünde düzenlenen programa İlçe Başkanı ,Kadın kolları Başkanı gençlik kolları Başkanı ,Belediye Başkan Aday adayları ve geniş bir partili topluluk katıldı.

Aday adaylığı açıklama programında bir de konuşma yapan Ragıp Bekaroğlu Kadirli’nin hizmetkarı olmaya geldim diyerek sözlerini şöyle sürdürdü. “Ak Parti Belediyecilik odağında yeni bir dönem başlattı. Dünyada yerini bulan Ak belediyecilik bir dava belediyeciliğidir. Bu dava bir sevda davasıdır. Bu sevda insana saygı sevdasıdır. Duruşu söylem ve eylemleriyle ufuk çizici bir siyasi daha olan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Ak davanın ülkede kaydettiği en büyük reformlardan biri yerel yönetim alanındadır. Bu topraklarda doğdum büyüdüm . Buranın ekmeğini yedim suyunu içtim . 20 yıllık belediyecilik tecrübemi Kadirli’mizde hayata geçirmeye geldim. Kadirli’nin hizmetkarı olmaya geldim .Bu bağlamda bizden desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu..

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz