ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR  İÇİN ETKİNLİK

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİK

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA  ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

BEDENSEL ENGELLİ VATANDAŞA YARDIM EDEN POLİS MEMURUNA VALİ YILMAZ’DAN TEŞEKKÜR
    • 19 Ocak 2024 - 16:13:03

BEDENSEL ENGELLİ VATANDAŞA YARDIM EDEN POLİS MEMURUNA VALİ YILMAZ’DAN TEŞEKKÜR

Bedensel engelli vatandaşa yardım eden polis memuruna Vali Yılmaz’dan teşekkür
Tekerlekli sandalyesini iterek, ıslanmasın diye de şemsiyesini tutarak yardım eden ve sosyal medyada paylaşılan bu görüntüleri ile gönülleri ısıtan polis memuru, Vali Erdinç Yılmaz tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.
Osmaniye’de bedensel engelli vatandaşın valilik binası çıkışında tekerlekli sandalyesini iterek, ıslanmasın diye de şemsiyesini tutarak yardım eden ve sosyal medyada paylaşılan bu görüntüleri ile gönülleri ısıtan polis memuru, Vali Erdinç Yılmaz tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.
16 Ocak günü Osmaniye Valiliğine gelen bedensel engelli bir vatandaş çıkışta yağmur altında ilerlemekte güçlük çekince yardımına polis memuru Mehmet Yılmaz yetişti. Engelli vatandaşın, tekerlekli sandalyesini iterek, ıslanmasın diye de şemsiyesini tutarak yardım eden polis memurunun bu yardımı ise başka bir vatandaş tarafından fotoğrafı çekilerek sosyal medyada paylaşıldı. Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz’da gönülleri ısıtan davranışından dolayı polis memuru Mehmet Yılmaz’ı başarı belgesi ile ödüllendirilip, davranışının çok güzel olduğunu belirterek teşekkür etti. Vali Yılmaz, “Davranışınla insanlarımızın vicdanının, milletimizin sesi oldun. Bende bu davranışından dolayı çok mutlu oldum. Ben Türk Polis Teşkilatının polislerimizin hepsinin senin gibi yardımsever olduğuna yürekten inanıyorum. Bu milletin evladına yakışan bir davranıştı. Tebrik ediyorum. Bizler zaten insanlarımız için varız, milletimizin hizmetindeyiz, onlar için varız. Milletimize de bu hizmetlerin en güzelini vermek hepimizin görevi. ” Dedi.
Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğü bünyesinde, valilik girişinde görev yaptığını söyleyen polis memuru Mehmet Yılmaz ise engelli vatandaşı görünce ekip otosunun gelmesi için anons ettiğini ve kendisine de araca kadar eşlik ettiğini söyledi. Yılmaz, “Biz her zaman engelli vatandaşlarımıza yardım ediyoruz. Polis Vazife ve Sâlahiyet Kanununda Polis alil ve acizlere yardım eder, Halkın ırz, can ve malını korur diyor. Yani bu bizim zaten asli görevimiz, yapmamız gereken şeydir. Halka hizmet, hakka hizmettir” diye konuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz