Asıl mesleği hekimlik olan Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.
İnsan sağlığı konusunda önemli görev üstlenen sağlık çalışanlarına çalışmalarında başarılar dileklerini ileten Başkan Tarhan, “Tıp Bayramı dolayısıyla, hekimlerimiz başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızı en içten duygularımla tebrik ediyorum. Tüm dünyada büyük önem kazanan sağlıklı yaşam hassasiyetine paralel olarak, tıp alanında da her gün önemli gelişmeler ve yenilikler yaşanıyor. Özellikle, teknolojinin ve bilimin ilerlemesiyle birlikte doktorlarımız, tıp alanında önemli başarılara imza atıyorlar. Gece gündüz demeden her yerde ve her koşulda büyük bir özveriyle çalışan doktorların ve sağlık personelinin tıp bayramını kutluyorum. Ebediyete intikal etmiş tüm hekimlerimizi rahmetle anıyor, tüm hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum.”
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)