Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Elazığ’daki depremde hayatını kaybeden Duran Suçlu’nun ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Tarhan, Elazığ’ın Sivrice ilçesine bağlı Ilıncak Köyü’nde yıkılan binanın enkazı altında kalarak hayatını kaybeden Suçlu’nun Şehit Mustafa Yağız Mahallesi’nde yakınları tarafından kurulan taziye çadırına gitti.
Oğlu Osman ve eşi Nasibe Suçlu’ya başsağlığı dileklerini ileten Tarhan, “Kayıplar hepimizin kaybı. Sizin üzüntünüz bizim üzüntümüz oldu. Depremde vefat edenlere Allah’tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı ve yaralılara da acil şifalar diliyorum. Allah devletimize zeval vermesin. Deprem sonrasında Kadirli belediyesi olarak bizde imkanlar ölçüsünde üzerimize düşeni yapmaya çalıştık.” diye konuştu.
Başkan Tarhan’a teşekkür eden Osman Suçlu da deprem esnasında annesinin komşularına gittiğini, babasının ise evde kaldığını belirterek, yıkılan binanın altında kalarak hayatını kaybettiğini söyledi. Menderes Özat
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu