Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, bu yıl okula yeni başlayan birinci sınıf öğrencilerini okullarda ziyaret ederek, çanta ve kırtasiye desteğinde bulundu.
Yüz yüze eğitime başlayan 1. sınıf öğrencilerini okulda ziyaret eden Başkan Tarhan, Eğitime tam destek verdiklerini belirtti. Öğrencilere okul çantası ve öğrencilerin gereksinimi olan defter, kalem, boya kalemleri ve çeşitli Eğitim materyallerinin bulunduğu kırtasiye yardımında bulunduklarını dile getiren Tarhan, kırtasiye desteğinin yanında maske, dezenfektan ve dezenfektan aparatı da verdiklerini ve Eğitime katkılarının devam edeceğini söyledi.
Okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler de Belediye Başkanı Ömer Tarhan’a Eğitime ve öğrencilere verdiği destek için teşekkür ettiler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)