Kadirli Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kadirli Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Tarhan, MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.
Başkan Tarhan, ziyarette yaptığı konuşmada, kendisine güvenerek 3. dönemi Kadirli Belediye Başkanı Adayı olarak göstermesinden dolayı Genel Başkan Bahçeli’ye teşekkür etti.
Başkan Tarhan, görevde bulunduğu zaman içerisinde Kadirli’ye kazandırılan yatırımlar ve hizmetler hakkında Genel Başkan Bahçeli’ye bilgi verdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a “Görev yaptığınız süre içerisinde önemli ve başarılı hizmetleri hayata geçirdiğinizi görüyoruz. İnşallah güzel ve başarılı çalışmalarınızın devam etmesini diliyoruz.” sözleriyle çalışmalarında başarılar diledi..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)