ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

ZABITANIN DENETİMLERİ SÜRÜYOR

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

KADİRLİ BELEDİYESİ “KENT LOKANTASI” AÇILIŞINA DAVETLİSİNİZ

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

Hafızlık Kur’an kursu kayıtları başladı

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİ DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

TOPRAK ALTINDA KALAN İŞÇİ DUALARLA TOPRAĞA VERİLDİ

MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ

MEZARLIKLARDA BAYRAM TEMİZLİĞİ

Başkan Tarhan Zabıta Haftasını Kutladı
    • 3 Eylül 2019 - 07:38:58

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, zabıta teşkilatının kuruluşunun 193. yıl dönümünü kutladı.

Tarhan, beraberinde belediye meclis üyeleri ile birlikte zabıta teşkilatının kuruluşunun 193. yıl dönümü dolayısıyla Kadirli Belediyesi Zabıta Müdürlüğünü ziyaret etti.

Zabıta Müdürü Osman Kıvrak ve zabıta personeline çiçek takdim eden Tarhan, teşkilatın kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Tarhan, ziyarette yaptığı konuşmada, zabıtanın halkla birlikte kamu görevi yapan bir birim olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

“Zabıta teşkilatımız kökleşmiş bir teşkilatımızdır. Zorlu çalışma koşullarında, iyi niyetle samimiyetle yeri geldiğinde saygıda, nezakette kusur etmeden, yeri geldiğinde de devletin ciddiyetini göstereceğiz. Yaptığınız iş zor bir iş. Önemli olan zoru başarabilmek. Kırıp dökmeden problemleri çözeceğiz. Sizin göreviniz belli bir disiplini sağlamaktır. Göreviniz sizlere büyük yükler ve sorumluluklar getiriyor. Bu yüklerin altında kalmadan, özverili, çalışkan ve adaletli biçimde çalışmaya devam edeceğinizi biliyorum. Başta Kadirli’de ve ülkemizde halkın huzuru, refahı ve sağlığı için görev yapan tüm zabıta teşkilatımızın 193. kuruluş yıl dönümünü kutlar, değerli mensuplarına saygılar sunarım.”

Belediye meclis üyeleri ve zabıta personeli ile hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Tarhan, ziyaretin sonunda zabıta personeline tatlı ikram etti. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz