Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, 2020 yılının tüm insanlara sağlık, başarı ve mutluluk getirmesi dileğinde bulundu.
Güzel bir gelecek için mücadele ettiklerini ifade eden Başkan Tarhan, mesajında şu ifadelere yer verdi:
Başkan Tarhan, “Biz herkesin kendisini bulduğu, kendisini ait hissettiği bir belediye yarattık. Hiçbir ayrım yapmadan her kesime eşit hizmet götürdük.
Yeni yıl, aydınlık, mutlu ve bir geleceğin başlangıcı olsun. Tüm halkımızın yeni yılını kutluyorum. Yeni yıl, yeni başlangıçlar demektir. Yeni yılla birlikte, gelecek günlerin karanlıktan aydınlığa, özgürlükçü, eşitliğe dayalı, paylaşımcı bir toplum düzenine giden yol olmasını diliyorum. 2020 yılında da çok çalışan, çok üreten ve çok paylaşan bir Kadirli göreceksiniz. Halkımızla birlikte güzel bir gelecek için mücadele etmeye devam edeceğiz. 2020 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa barış, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, esenlikler diliyorum.”
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)