BAŞKAN TARHAN SU KAYNAKLARIMIZI KORUYALIM
Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, su kaynaklarının azaldığı bugünlerde su kullanımına dikkat çekti. Tarhan, “geleceğimiz için su kaynaklarımızı koruyalım” dedi. Tarhan açıklamasında; “Su Kaynaklarımızın Azaldığı Bugünlerde Bağ -Bahçe -Yol Sulamayalım! Geleceğimiz İçin Suyumuzu Korumalıyız Lütfen gereksiz su kullanımından uzak duralım. Geleceğe Bir Damlada sen sakla” dedi. Tarhan, açıklamasında ayrıca şu uyarılarda bulundu: Suyunuzu tasarruflu kullanın. Banyo yaparken kısa süre duş alın. Çamaşırlarınızı az kirliyken yıkayın. Muslukları açık bırakmayın. Bahçenizi akşamları sulayın. Su tasarruflu alet kullanın. Suyunuzu kontrol edin. Su kaçağı varsa hemen onarın. Tarhan, vatandaşların su tasarrufu konusunda duyarlı olmalarını istedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)