Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Şehit annelerini ziyaret ederek Türk Bayrağı, çiçek ve hediye verdi.
Anneler günü dolayısıyla Şehit Annelerine bir ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanı Ömer Tarhan, toplumun temelini ailenin, bir ailenin temelini ise anneler oluşturduğunu söyleyerek şunları kaydetti;
“En kutsal varlıklarımız olan annelerimiz, insanlığın var oluşundan bugüne kadar sevginin, şefkatin, mücadelenin, çilenin, özverinin sembolü olmuştur. Beslemeyi, sadakati, cesareti, büyütmeyi, sabır göstermeyi, hoşgörü ve sevgiyi tek bir çatı altında buluşturmayı karşılıksız başarabilen varlık, annelerimizdir. Karşılıksız sevgi ve fedakarlığın simgesi Şehit Annelerini ziyaret ederek hayır dualarını aldık. Onlara Türk Bayrağı, Çiçek ve hediyeler vererek Anneler gününü kutladık. Allah’ım sağlıklı uzun ömürler versin inşallah. Kadirli’nin en güzel evlatlarını yetiştiren analarımızın anneler günü kutlu olsun” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu