SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN TARHAN ŞEHİT ANNELERİ ZİYARET ETTİ
    • 11 Mayıs 2020 - 07:40:31


Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Şehit annelerini ziyaret ederek Türk Bayrağı, çiçek ve hediye verdi.
Anneler günü dolayısıyla Şehit Annelerine bir ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanı Ömer Tarhan, toplumun temelini ailenin, bir ailenin temelini ise anneler oluşturduğunu söyleyerek şunları kaydetti;
“En kutsal varlıklarımız olan annelerimiz, insanlığın var oluşundan bugüne kadar sevginin, şefkatin, mücadelenin, çilenin, özverinin sembolü olmuştur. Beslemeyi, sadakati, cesareti, büyütmeyi, sabır göstermeyi, hoşgörü ve sevgiyi tek bir çatı altında buluşturmayı karşılıksız başarabilen varlık, annelerimizdir. Karşılıksız sevgi ve fedakarlığın simgesi Şehit Annelerini ziyaret ederek hayır dualarını aldık. Onlara Türk Bayrağı, Çiçek ve hediyeler vererek Anneler gününü kutladık. Allah’ım sağlıklı uzun ömürler versin inşallah. Kadirli’nin en güzel evlatlarını yetiştiren analarımızın anneler günü kutlu olsun” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz