BAŞKAN TARHAN ; MUHTAR ADAYI GALİP VAHAPOĞLU’NUN TOPLANTISINA KATILDI
Kadirli Belediye Başkanı ve Adayı Dr.Ömer Tarhan Cengiz Topel Mahallesi’nde Ülkem Partisi Kadirli ilçe Başkanı Ülkem Partisi Eski İlçe Başkanı Murat Balcılar İstifa ederek MHP’ ye geçen Murat Balcılar ve Cengiz Topel mahalle muhtar adayı Galip Vahapoğlu’nun birlikte düzenlediği mahalle toplantısına katıldı.ZEHRA BALCILAR
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)