Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Millet Bahçesi projesinin ihalesinin 16 Ekimde yapılacağını açıkladı.
Cemal Paşa Mahallesinde toplu konut bölgelerinde bulunan 20 dönüm arazi üzerinde yapılacak olan Millet Bahçesi projesinin yapılmasıyla birlikte hem mahallemiz hem Kadirlimiz büyük bir yeşil alan ve dinlenme alanına kavuşacak dedi.
Modern bir proje olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Tarhan, “ Mahallemize ve Kadirlimize ayrı bir yeri olacak olan Millet Bahçesinin ihalesi 16 Ekim Saat 10’da yapılacak. Projemizde Su oyun havuzları, modern oyun grupları, çok amaçlı saha (basketbol, voleybol), Robotik Kodlama Merkezi, Bale, tiyatro, sergi v.b sanat merkezi, oturma alanları, yaya yolları, bisiklet yolları, açık otopark, Modern Aydınlatma sistemleri ve Yeşil alanlar olacak. İnşallah ihalesini yapıp bir an önce projemize başlamak için sabırsızlanıyoruz. Kadirlimize Mahallemize hayırlı olsun” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)