CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz,  “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

CGC’yi ziyaret eden Avukat Talha Akif Gürbüz, “Bizim safımız Cumhurbaşkanımızın yanıdır” 

Duyuru….

Duyuru….

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Durmuşoğlu’ndan sağlık müjdesi

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

Aybüke Avrupa Şampiyonu…

BAŞKAN TARHAN MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ’Yİ ZİYARET ETTİ
    • 7 Ekim 2022 - 08:06:10

BAŞKAN TARHAN MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ’Yİ ZİYARET ETTİ
Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.
Ankara’da bir dizi temaslarda bulunan Başkan Tarhan MHP Genel Merkezi’ne de bir ziyaret gerçekleştirdi.
MHP Genel Başkanı Hemşehrimiz Dr. Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret eden Başkan Tarhan, MHP Genel Başkanımız Hemşehrimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyi Genel Merkezde Ziyaret ederek çalışmalarımız ve projeler hakkında bilgi verip emir ve talimatlarını aldık. Ayrıca açılışlar ve temel atma törenleri için İlçemize davet ettik. Projelerimizle ilgili sunumlarımızı yaptık. Sayın Genel Başkanımıza Üretken Belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımızı sürdüğümüzü belirtip desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi arz ettik. Sayın genel Başkanımızın Hemşehrilerine de selamlar gönderdi” dedi.
Bir süre MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşen Başkan Tarhan, daha sonra MHP Genel Merkezinde Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı ziyaret etti.
Ayrıca Başkan Tarhan geçtiğimiz hafta proje ödülü aldığı Kendirlinin Konağı İrfan Can Eğitim Müzesi için Kültür ve Turizm Bakanlığında Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan ile görüşerek Projeye destek istedi.
Başkan Tarhan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan’dan ödüle layık görülmüş projenin Bakanlık tarafından destekleneceği müjdesini alarak Kadirli’ye döndü.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz