Başkan Tarhan, mahalle toplantısına katıldı..
MHP Belediye Meclis Üyesi A. Adayı Mehmet Ateş tarafından Şehit Mehmet Hallaç Mahallesi’nde düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ve MHP Kadirli İlçe Başkanı Severtürk Demirci katıldılar..
Başkan Tarhan, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda yaptığı ve yapacağı projelerle ilgili bilgi vererek, toplantıyı düzenleyen Mehmet Ateş ile katılanlara teşekkür etti..
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu