SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN TARHAN “KORONAVİRÜS’LE SAVAŞIMIZ DEVAM EDİYOR”
    • 8 Nisan 2020 - 07:18:02

Kadirli Belediyesi tarafından Toplu konut alanlarında dezenfekte çalışmaları başlatıldı.
Kadirli Belediyesi olarak koronavirüse karşı savaşımız devam ediyor diyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan Dezenfekte seferberliğinin devam ettiğini söyleyerek “Cemal Paşa Mahallesi Toplu Konut bölgesindeki sitelerimizin içlerini itfaiyemiz ilaçlı su ile yıkarken, diğer ekiplerimiz ise dezenfektesini yaptı. Bu uygulamamız hava sartları el verdiği müddetçe tüm mahallelerde devam edecek. Mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz. Koronavirüsle savaşımızı Dezenfekte seferberliği ile devam ettirecegiz. Siz evde kalın Kadirli bize Emanet”dedi.
Site sakinleri dezenfekte çalışmaları nedeniyle Belediye Başkanı Ömer Tarhan’a ve dezenfekte ekiplerine tesekkür ettiler.
Tüm Toplu konutlarda devam edecek olan çalışmalarımızın yanında sokak ve caddelerimizde de dezenfekte çalışmalarımız devam edecek. Evde Kal Kadirli bize emanet.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz