BAŞKAN TARHAN 2024-2029 VİZYON PROJELERİ ANLATTI
Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan›ın katılımıyla yapılan Kadirli için hazırlanan Kadirli’mize değer katacak, insanlarımızın yaşamlarını kolaylaştıracak “2024-2029 VİZYON PROJELERİ” tanıtım programını Devlet Bahçeli Kültür Merkezimizde gerçekleştirdi. Katılan ve destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz. Kadirli’mize hayırlı olsun.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu