SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

POLİS HAFTASI KUTLANIYOR

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN “MUSTAFA MERT OLCAR”DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN TARHAN “ 2 KÖPRÜ İÇİN İLK KAZMAYI VURDUK”
    • 10 Ağustos 2020 - 08:12:25

Kadirli Belediyesi tarafından “2 Yaka 2 Köprüyle Birleşiyor” Projesi ile ihalesi yapılan 2 köprü için ilk kazma vuruldu.
Savrun çayı üzerinde yapımına başlanan 2 köprü için çalışmaların başladığını söyleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, köprüler için ilk kazmayı vurduklarını söyledi.
Köprünün birinin Sülemiş Köprüsü yanına, diğerinin ise Fen İşleri şantiyesi yanına yapılacağını hatırlatan Başkan Tarhan şunları kaydetti;
“ Kadirli trafiğini rahatlatacak olan 2 köprü için çalışmalara başladık.
İhalesi yapılarak yüklenici firmaya yer teslimini gerçekleştirdik. İlk çalışma Sülemiş Köprüsü yanında yapılıyor. Köprü ayak kazıları başladı ve en kısa sürede de temelini atacağız. Bu köprümüzün yapılması ile birlikte Fen İşleri Şantiyesi yanına Şehit Halis Şişman’ı Ş.Vedat Kocadallı, Cengiz Topel ve Osmaniye yoluna bağlayacak olan 2. Köprümüzün temelini atacağız. Her iki köprümüzü 2020 sonuna kadar tamamlamayı hedefliyoruz. Ayrıca köprü çalışmaları ile birlikte bağlantı yollarını da sıcak asfalt yapacağız. Uzun çarşı ve Osman Nuri Saygılı Caddesi de sıcak asfalt yol çalışmaları içerisinde olacak. Kadirlimiz için canla başla çalışmaya, söz verdiğimiz projeleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz