Geçtimiz günlerde Kesikkeli, Mecidiye, Tozlu ve Tekeli köylerinde meydana gelen dolu yağışı sonrası tarım arazileri zarar gören çiftçileri ziyaret eden Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Oruç ve yönetim kurulu üyeleri, geçmiş olsun dileklerini iletti.
Başkan Oruç, “Doludan ve selden zarar gören çiftçilerimize geçmiş olsun dileklerimizi ilettik Hasar tespit çalışmalarına başlanmış olup zarar ile ilgili gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Cenab-ı Allah ülkemizi milletimizi tüm doğal afetlerden ve felaketlerden korusun inşallah.”dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)