BAŞKAN DR. ÖMER TARHAN:
“YOL ÇALIŞMALARIMIZ GECE GÜNDÜZ DEVAM EDECEK”
Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, ilçe genelinde altyapı, doğalgaz ve çeşitli çalışmalar nedeniyle bozulan yollarda asfalt kaplama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Yol çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Tarhan, bozulan ya da eskiyen yollarda çalışmaların gece gündüz demeden devam ettiğini belirterek, “Kadirli Belediyesi olarak program dahilinde öncelik arz eden cadde ve sokaklarımızda asfalt yol çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin en uzun yol ağına sahip şehirlerinden birisi olan Kadirli’mizde önceliğimiz her zaman yol oldu ve olmaya da devam edecek. Bu konuda değerli vatandaşlarımızdan biraz sabır bekliyoruz. Asfalt malzemesi sıkıntımız yok. İlçe merkezindeki 20 mahallemizde asfalt yol çalışmalarımız sürecek.” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)