BAŞKAN DEMİRCİOĞLU KANALİZASYON HATTIMIZI 3 KM UZATTIK
Sumbas Belediye Başkan Zeki Demiroğlu, İlçemizin her noktasına en iyi hizmeti verebilmek için sahadaki ekiplerlerimizle yoğun çaba sarf ettiklerini dile getirerek, “Sumbas Biyolojik Paket Atıksu Arıtma Tesisi, Sumbas için önemli bir hizmet. Ülkemizin çok az yerinde bulunan projeyi Sumbas’ımıza kazandırdık.Sumbas’ın eksikliklerini gidermek için projelerimiz sürüyor.” ifadelerini kullandı.
YÜKSEL İBİCİOĞLU
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)