Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI

Basının Sorunları İleşim Başkanlığın’da Masaya Yatırıldı
    • 28 Aralık 2021 - 08:16:22

Osmaniyeli Gazeteciler İletişim Başkanına Sorunları İletti.
Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti(CGC) yönetim kurulu üyesi Ersin Şimşek ve Resul Özdil Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının “Kapasite Geliştirme ve Perspektif” çalıştayına katıldı.
İstanbul Wow Hotel’de çalıştaya Cgc yönetim kurulu üyesi, Düziçi Sabır Gazetesi imtiyaz sahibi Ersin Şimşek ve Takip gazetesi sayfa sekreteri, gazeteci Resul Özdil yerini aldı.
Çalıştayda Türkiye’nin 81 ilinden gelen basın mensupları yerini aldı. İletişim Başkanlığı Adana bölge müdürlüğüne bağlı Osmaniye, Adana, Mersin, Hatay’dan gelen basın mensupları; “medya sektörü”, “medyaya yönelik kamusal hizmetler”, “basın kartı”, “5953 sayılı Basın İş Kanunu”, “internet medyasının mevzuata dahil edilmesi süreci”, “basın özgürlüğü”, yerel medyanın yayın yaptığı il veya bölgenin sorunlarının aktarılmasındaki ve çözümündeki rolü” ve “yerel medyada istihdam politikasına” ilişkin sorunlar ve çözüm önerilerini tartışarak Başkanlığa bir rapor sundular.
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından İstanbul’da düzenlenen iki günlük “Kapasite Geliştirme ve Perspektif Çalıştayı”, İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un sunumuyla başladı.
İstanbul Wow Hotel’de düzenlenen çalıştayın açılışını yapan İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Türkiye’nin iletişim vizyonunu anlattı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminden beri iletişme verdiği öneme değinen Altun, Başkanlığın, kamu diplomasisi, halkla ilişkiler (CİMER), stratejik iletişim ve kriz yönetimi, basın ve yayın alanlarında yaptığı faaliyetler hakkında ayrıntılı bilgiler sundu. İletişim Başkanı Altun, söylem birliğinin sağlanmasının, yeni nesil doğrulama sisteminin ve kriz yönetiminin önemine de değindi. Yeni dönemin Türkiyenin dönemi olacağına inandıklarını belirten Altun : “Biz şuna inanıyoruz ki eğer bu yürüyüş devam ederse yeni dönem Türkiye’nin dönemi olacak. Çünkü Türkiye, gerçekten eskisi gibi değil. Gerçekten büyük ve güçlü bir ülke bugün itibarıyla sadece oyunbozan değil, oyun kuran bir ülke. Sadece bir istikrar adası değil aynı zamanda istikrarlaştırıcı bir güç.” Dedi
Çalıştay; Kültür ve Turizm Bakanlığı sanatçılarının icra ettikleri Gala Gecesi Programıyla sona erdi. Çalıştay nedeniyle Başkanlığa bağlı AA ve TRT gibi kurumlarda otelde birer stant açarak çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptılar.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz