Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürü Prof. Dr. Sedat Kaygusuz, Genel Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Süleyman Özsarı, Aşı ile Önlenebilir Hastalıklar Bağışıklama Dairesi Başkanı Uzm. Dr. Murat Özcan ve Birinci Basamak Sağlık Kuruluşları Planlama ve Organizasyon Daire Başkanı Tacettin Kızılboğa il sağlık müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
İl Sağlık Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda sağlık kuruluşlarında verilen hizmetler ve il genelinde sağlık göstergeleri ile ilgili Genel Müdür ve Daire Başkanlarına brifing verildi.
İl Sağlık Müdürlüğünde düzenlenen brifinge Bakanlıktan gelen misafirlerin yanı sıra İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Kara, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Ersin Peker, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Ender Erikan, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr.Yasin Güngör, Destek Hizmetleri Başkanı Melek Dilek Bülbül, Başkan Yardımcıları ve Halk Sağlığı Başkanlığı Uzman ve Birim Sorumluları Katıldı.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)