BAHÇE İLÇESİNE YENİ ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONU AÇILIYOR
Eski Bahçe Devlet Hastanesi bahçesinde bulunan binada yapılan tamir ve bakım çalışmaları sonrasında İlçeye yeni açılacak olan Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu İl Sağlık Müdürü Dr.Ahmet Kara tarafından ziyaret edildi.
Acil Sağlık Hizmetleri istasyonunda yapılan çalışmaları inceleyen İl Sağlık Müdürüne Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Dr.Ender Erikan, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr.Ersin Peker, Destek Hizmetleri Başkanı Melek Dilek Bülbül, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr.Yasin Güngör, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr.Ülkü Dilek Kutluca, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr.Hakan Güner ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Yılmaz Yükselir eşlik etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)