BAHÇE 1 NOLU ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONUNUN YENİ HİZMET BİNASINA TAŞINIYOR
Bahçe İlçemize hizmet veren 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun yeni yeri İl Sağlık Müdürümüz Dr.Ahmet Kara tarafından incelendi.İl Sağlık Müdürümüz Dr.Ahmet Kara’ya ziyaretinde Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Yasin Güngör, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Yıldız, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Zeynep Demirdelen, Bahçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Semih Demir eşlik etti.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)