Aynur’un Börek evi, börek ve ev yemek çeşitleri ile hizmete girdi.
Geçtiğimiz günlerde hizmete giren Aynur’un börek evi, Belediye başkanı Ömer Tarhan, Cumhuriyet Halk Partisi Kadirli ilçe başkanı Mehmet Döğüşçü ve davetlilerin katılımı ile düzenlenen törenle açıldı.
İlçemizde Kuaför Aynur diye tanınan Aynur Gök, Kuaförlük mesleğinin yanı sıra Kadirli mutfağının sevilen lezzetleri konusundada iddalız dedi.
Ev yemekleri konusunda iddalıyız diyen Aynur Gök; “Halkımızın alışagelmiş ev yemeklerini en güzel şekilde hazırlayarak hizmete sunuyoruz. İçli köfte, Mantı, Oruk Köfte (Kızartma), Sarımsaklı Köfte, Turşu Reçel Çeşitleri, Börek çeşitleri ve tatlılarımızla hizmet veriyoruz.” Dedi.
Uygun fiyat ve hergün farklı bir menüyle Bağ Mahallesi 58 Sokak No: 17 “Kuaför Aynur Saniye” yanında açılan Aynurun Ev Yemekleri her gün farklı bir menüyle hizmetinizde.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)