Kadirli Şehit Kaan Çalin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Değerler Eğitimi Projesi” kapsamında Geçen yıllarda oldugu gibi bu Eğitim ve ögretim yılında da başarılı, okul içinde ve dışında göstermiş oldugu örnek davranışlarından dolayı ayın EN leri seçilen öğrencilere tören düzenleyerek çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
İlçenin önde gelen başarılı okul müdürlerinde Remzi Beyoğlu, ögrencilerimizi ödüllendirdik hem onur belgelerini hem de hediyelerini verdik. ögrencilerimize başarılar dilerim ögretmenlerimize de emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum diyerek, öğrencilerden her ortamda örnek davranış sergilemelerini istedi.
Beyoğlu, her ay proje kapsamında ayın değerini yaşayan öğrencilerin yine ödüllendirileceğini kaydetti.
Öğrenciler de belge ve hediye almak için değil,manevi , kültürel ve Ahlaki değerlerin yaşatılması adına kendilerine önemli görevler düştüğünü ifade ettiler.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)