Kadirli Atatürkçü Düşünce Derneği Koronavirüs Salgını nedeniyle ve ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahiplerine yardımlarını ulaştırıyor.
Hayırseverlerin yardımı ile hazırlanan gıda yardımlarını gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını söyleyen Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı İbrahim Ayyıldız, yardımlaşma ve dayanışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde dernek olarak elimizden gelen yardımları ulaştırma gayreti içerisindeyiz dedi.
Hayırseverlerimizin ve Derneğimizin katkıları ile hazırlanan yardımları ihtiyaç sahiplerinin evlerine kadar götürüyoruz diyen Ayyıldız, “Yardımlarımızı amacına uygun olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktan duyduğumuz mutlulukla Ramazan Ayının ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)