ATAKAN ÇINKIR SERBEST STİLDE TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU
2F Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 11-13 Aralık 2023 tarihleri arasında Antalya ilinde Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun düzenlediği Türkiye Yüzme Şampiyonasında 50 m serbest stilde Türkiye üçüncüsü olan Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Sporcusu Atakan Çınkır’ı makamında kabul etti. Ziyarette Sporcumuza, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar eşlik etti.
Sporcumuzla bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Sporcumuz Atakan Çınkır’ı tebrik ederek, “Sporcumuzun başarısı hepimizi gururlandırdı. Yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)