ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR  İÇİN ETKİNLİK

ÇOCUK EVLERİ KOORDİNASYON MERKEZİNDE BULUNAN VE DEPREMDEN ETKİLENEN ÇOCUKLAR İÇİN ETKİNLİK

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA  ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TARIM ARAZİLERİNİN KULLANIMININ ETKİNLEŞTİRİLMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ZEYTİN FİDANI DAĞITIM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

MHP HEYETİ KADİRLİ-ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMU DERNEĞİ’Nİ ZİYARET

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

BAĞ MAHALLESİ’NDE EV YANGINI KORKUTTU..

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

MOTOSİKLET VE BİSİKLET FESTİVALİNE DAVET…

ASLANTAŞ GENÇLİK KAMPI MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYOR
    • 20 Haziran 2020 - 08:03:05

Türkiye’nin korona virüs salgınıyla mücadelesinde elde ettiği başarı sonucunda, Haziran ayı başında başlayan normalleşme süreci ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanlığınca Gençlik Merkezleri, Gençlik Kampları ve Bakanlığa bağlı spor tesislerinde uygulanacak önlemler belirlendi.Bu kapsamda, belirlenen önlemler çerçevesinde, Gençlik Kamplarının kamp kapasiteleri de azaltılarak faaliyete geçmesine karar verilirken, Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Aslantaş Gençlik Kampı 15 haziranda kapılarını gençlere açarak ilk kampını tamamladı. 22-25 Haziran tarihleri arsında 18-22 yaş grubu bayan dönemi misafirlerini bekleyen Aslantaş Gençlik Kampının, temizlik ve dezenfekte işlemleri tamamlanarak, kamp esnasında da maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilerek kampların gerçekleştirilmesi sağlandı.
Aslantaş Gençlik Kampı’nda alınan önlemler kapsamında; yemek hizmetinin tek kullanımlık çatal kaşık kullanılarak kumanya şeklinde verilmesi, güvenlik, temizlik ve yemekhane personelleri ve çalışanlarının kamp dönemlerinde kalıcı olarak mekanda konaklamalarının sağlanması, katılımcı gençler için maske, dezenfektan, sabun ve kişisel temizlik ve bakım ürünlerinin yansıra her türlü bilgilendirici materyal dağıtılması, katılımcı gençlerin tek kişilik odalarda kalarak fiziksel mesafeyi koruyan faaliyetlerde yer almaları sağlanması gibi tedbirler uygulandı.
Aslantaş Gençlik Kampında gerçekleştirecek kamplarda gençlerin unutulmaz üç gün geçirmeleri için gerekli tüm hazırlıklar tamamlandığı, yaz boyunca farklı yaş gruplarından oluşan kız ve erkek gruplarına kamp hizmeti vereceği kaydedildi. Başvuruların bireysel olarak Osmaniye Gençlik Merkezi ve Kadirli İlçe Gençlik Merkezine yapılacağı, katılımcı gençlerin bireysel sağlık bilgileri, koronavirüs ile ilgili kendilerine yöneltilecek sorulardan oluşan formu doldurmaları ve var ise son birkaç gün içinde yapılmış test sonuçlarını ibraz etmeleri isteneceği bildirildi. Güvenlik, temizlik ve yemekhane personeli gibi çalışanların kamp dönemlerinde her türlü tedbiri alarak, kalıcı olarak mekanda konaklamalarının temini sağlanacağını belirten Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu “Kampçıların bu süreçte en iyi şartlarda ağırlanacağını belirterek, maske, mesafe ve hijyeni unutmuyoruz, gençlerimizi kampımıza bekliyoruz” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz