Osmaniye Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanlığı kongresinde mevcut başkan Emin Gaffaroğlu, 248 oy alarak güven tazeledi. Yeni Buluş Lokantasında gerçekleştirilen 5. Olağan Genel Kurul Toplantısında, diğer aday Hüseyin Demirci ise 99 oy alırken, 2 oyda geçersiz sayıldı. Kongrenin divan başkanlığını Hatay Arıcılar Birlik Başkanı Mehmet Ekici, Divan Başkan Yardımcılığını Ali Karakeçli, Katip üyeliklerini ise İbrahim İnandı ve Mustafa Coşkun yaptı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının ardından, genel gündem maddeleri okundu.
İki adayın yarıştığı seçimler sonucunda mevcut başkan Emin Gaffaroğlu, 628 üyenin 248 oyunu alarak 4’üncü kez birlik başkanlığına seçildi. Başkan Gaffaroğlu, tüm üyelerine teşekkür ederek, bugüne kadar arıcıların yanına bizzat giderek tüm sorunları çözüme kavuşturduğunu ve bundan sonra da aynı şekilde çalışmalarını sürdüreceğini söyledi. Emin Gaffaroğlu başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:Ökkeş Karkın, Hasan Dede Balas, Ökkeş Tehçi, Mustafa Aktuğ, Mehmet Tülüce ve Mahmut Açıkgöz. Denetleme Kurulu Üyeleri ise Mustafa Peker, Nuh Mingan ve Abidin Ergen.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)