Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde anneleri ölen 4 yavru kirpi koruma altına alındı.
Kadirli ilçesine bağlı Karakütük köyünde yuva kenarında ölmüş bir kirpi ve yanında 4 yavru kirpi gören vatandaş, kirpi yavrularını alarak evine getirdi. Daha sonra doğa koruma yetkililerini arayan köylü, 4 yavru kirpiyi gelen görevlilere teslim etti.
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Karatepe Aslantaş Milli Park Şefliği personeli 4 kirpi yavrusunu yaban hayvanı rehabilitasyon ve bakım ünitesine getirerek bakım ve tedavilerini yaptı. Yavrular bakım ve tedavilerinin ardından doğaya salınacak.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)