Andırın ilçesinde dolu yağdı. Yerleri beyaza bürüyen dolu nedeniyle kirazlar zarar gördü.
Andırın’ın kirazıyla ünlü 1800 rakımlı Çiğşar Mahallesi’ne dolu yağdı. Aniden yağan dolu nedeniyle mahalle sakinleri şaşkınlıklarını gizleyemedi. Mahalle sakinlerinden Orhan Koşar, dolunun yaklaşık 15 dakika sürdüğünü belirterek, “Dolu kirazlara zarar verdi ve kirazlarda yaralanmalara neden oldu. Birçok kiraz bahçesi doludan etkilendi. Dolu nedeniyle kar yağmış gibi her yer bembeyaz oldu” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)