ANDIRIN BELEDİYESİ MAHALLELERDE YOĞUN BIR TEMPO İLE ÇALIŞIYOR Andırın Belediye ekipleri, Ilçemizin birçok noktasında Kilit parke döşeme ,Yol açma ve genişletme, Arazi yolu açma gibi çalışmalarına kesintisiz devam ediyor.
İlerleyen günlerde kilit parke döşeme konusunda da çalışmaların yüklenici firmanın işe başlaması ile artarak devam edeceğini belirten Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, “Bölgemizde birçok mahallenin hizmetine koşmaktayız, Daima Millet ,Daima Hizmet anlayışı içerisinde sürdürdüğümüz çalışmalarımızla her bölgemize hizmeti getirtmek gayreti içerisindeyiz ” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)