ALİŞAN “VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETE ULAŞMASI İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”
Ak Parti Sumbas İl Genel Meclis Üyesi 1.sıra adayı Türker Alişan,vatandaşlarımızın en iyi hizmete ulaşması için çok çalışacağız” dedi.Yaptığı köy ziyaretlerinde vatandaşlarla bire bir konuşan ve büyük ilgi gören Alişan,bölge halkıyla doğrudan iletişim kuruyor.
Alişan ,yerel seçmenin nabzını tutarken, onların sorunlarına ve taleplerine ilk elden şahit olma fırsatı sunuyor.Sahada vatandaşlar tarafından yakından takip edilen genç siyasetçi yapılacak hizmetleri anlatırken,hem destek alma hem de seçim strtejilerini yerinde değerlendirme şansı buluyor.
Ak parti iktidarı olarak bugüne kadar sayısız hizmeti kırsal kesimdeki vatandaşlarımıza ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz diyen Alişan,devraldığımız bu bayrağı daha da yukarılara taşıyarak halkımızla birlikte omuz omuza verip köylerimizin yaşanılabilirlik seviyesini en yükseklere taşıyacağız dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)