ALİCAN YÜKSEL ÇALIŞMALARA BAŞLADI
Kadirlimizin değerli İş Adamı Alican Yüksel Sıla Gazetesine ziyarette bulundu.
Geçtiğimiz hafta Ankara’da Ak Parti’nin gurup toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile samimi bir görüşme gerçekleştiren Alican Yüksel, siyaset kulislerini de hızlandırdı.
Sıla Gazetesine bir ziyaret gerçekleştiren Alican Yüksel ile Ankara ziyaretleri ve Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşme konuşuldu.
Ayağının tozu ile Kadirli ve Osmaniye’de çalışmalarına başlayan Alican Yüksel’e Editör Efendi Erkayıran Ak Parti’den Milletvekili aday adayı olduğunuz doğrumu sorusu nun cevabını aldık dedi.
Yüksel “Türkiye’nin Yüzyılını hep birlikte inşa edeceğiz diyen Dünya mazlumlarının gür sesi, Anadolunun yiğit evladı Sayın Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beye yol arkadaşlığı yapmak istiyorum” dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)