“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

Alibekiroğlu İstifa Etti…
    • 30 Kasım 2023 - 10:04:50

Alibekiroğlu İstifa Etti…
Ak parti il başkanı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;
“Ben, Servet Alibekiroğlu, AK Parti Osmaniye İl Başkanlığı görevinden ayrılmak adına bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim.
Öncelikle, il başkanlığı görevim sürecinde, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve genel merkezimizin desteği ile bu önemli görevi üstlendik. Ancak, ilimizdeki seçim sürecinin yaşandığı bir dönemde yaşanan sağlık sorunları sebebiyle, partimize ve şahsıma zarar verme potansiyeline sahip olan mesnetsiz iftiralar ve söylentilerle mücadele etmek oldukça zorlu bir hal almıştır.
Son bir buçuk aydır, serumlar ve doktor gözetiminde görevimi yerine getirmeye çalıştım. Genel merkezimiz, bu süreci yakından takip etti ve her zaman arkamızda durdu. Ancak, bu zor dönemde Osmaniye’deki seçim hazırlıkları ve sağlık sorunlarımın etkisiyle, görevimden ayrılma kararı almış bulunmaktayım.
Dün itibarıyla genel merkeze sunduğum dilekçe ile AK Parti Osmaniye İl Başkanlığı görevinden affımı talep etmiş bulunmaktayım.
Bu süreçte, değerli yönetimim, partililerim ve dava arkadaşlarıma gösterdikleri inanç, ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Bu kutsal davada bayrak hiçbir zaman yerde kalmaz. Eminim ki, bizden sonra gelen kardeşlerimiz, daha enerjik, daha gayretli ve belki de bizlerden daha fazla heyecanla görevlerini sürdüreceklerdir.
Hepinizi saygıyla selamlıyorum dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz