UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Alasırt,Yaptığımız İşin Arkasındayız…
    • 19 Şubat 2023 - 20:06:45

Alasırt,Yaptığımız İşin Arkasındayız…

Alasırt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Alasırt, Kahramanmaraş merkezli 10 ilde büyük yıkıma neden olan iki büyük depremin ardından

yürüttükleri çalışmalara ilişkin bilgi verdi. Yaptığımızı işin arkasındayız. Hasarlı binamız yok. Duvar Çatlakları olan yerlerimizi ise biz yapımını üsleneceğiz” dedi.

Tüm Türkiye’ye baş sağlığı dileyen Alasırt, “Biz firma olarak Kadirli’de faaliyetimizi sürdürüyoruz. Çok şükür ağır hasarlı bir binamız olmadı. Biz yaptırdığımız projeye uyduk. Elimizden geldiğince tüm ekibimizle kontak kurarak işin başında durarak, imalatımızı yapımımızı sürdürdük. Bir inşaatın en önemlisi kaba inşaatıdır. Bu komple bir ekip işi. İnşaatta çok kalem var ama ana olarak 50 kalem var hepsini tek tek kontrol ediyoruz. Bir inşaatın en önemlisi kaba inşaatıdır. Mobilyayı duvar kağıdını değiştirebilirsiniz. Kirişi, kolonu, perdeyi değiştiremezsiniz. İnsanlar için en önemlisi kaba inşaat. Bir kirişin kolonun perdenin büyüklüğünü donatısını değiştirme şansınız yok. En önemlisi kaba iskele. Bu nedenle önemli bir hasarımız yok. Yaşanan bir doğa olayı Acımız büyük. Tüm milletimizin, devletimizin başı sağ olsun. Bundan sonra İnşallah herkes kuralına göre yapar. Deprem değil bina öldürüyor.”

Çevre Şehircilik Bakanlığının hasar tespit çalışması Kadirlide sürdürdüğünü belirten Alasırt, Denetimlerin ardığından Alasırt İnşaatlarında var olan hasarlar tarafımızdan yapılacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın biz yaptığımız işin arkasındayız’ şeklinde konuştu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz