ALASIRT’IN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI
AK Parti Sumbas Belediye Başkan A. Adayı Serdar Alasırt, Bu mübarek gecenin birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine vesile olmasını diliyor; başta hemşehrilerim olmak üzere, milletimizin ve tüm İslam âleminin Miraç Kandili’ni en kalbi duygularımla tebrik ederken, 6 Şubat’ın acısı kalbimizde ilk günkü gibi hala; taze.Vefat edenleri rahmetle dualarla anıyoruz.Salimen hayata tutunan kardeşlerimize Rabbim yaşam kolaylığı versin.Mübarek Miraç Kandili gecesinde Allah dualarımızı kabul, geride kalanlara hayırlı ve sağlıklı ömürler nasip etsin.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)