“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

ALASIRT İNŞAAT’TAN YENİ İNŞAAT İÇİN HAYIRLI OLSUN İKRAMI
    • 20 Aralık 2023 - 09:13:44

ALASIRT İNŞAAT’TAN YENİ İNŞAAT İÇİN HAYIRLI OLSUN İKRAMI

2013 yılından bu yana Kadirli ve Sumbas’ta İnşaat Sektöründe yüksek kalite ve hizmet sağlayan Alasırt İnşaat Sumbas’ta Yeni bir konut projesine daha imza attı. inşaat alanında bilgi ve tecrübeyle çözüm sunan Alasırt İnşaat Yeni Projesi olan Alasırt Sumbas 1 konutları için ikramda bulunuldu. Dualar edildi.

Alasırt İnşaat yeni başladığı inşaatlar için yemek ikramı geleneği sürüyor. İnşaatta çalışanlar, yapanlar ve emeği bulunanların davet edildiği gelenek Kadirli’de olduğu gibi Sumbas’tada devam ettirildi. Son olarak Alasırt İnşaat Yeni Projesi olan Alasırt Sumbas 1 konutları Yeni Hükümet Konağı karşısında inşaatın başlaması nedeniyle Alasırt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Serdar Alasırt tarafından “Yenilsin, yenilenin Allah bereketini verir diyerek cömertliği gösterdi, kavurma ikramı yaptı.

Davetliler arasında Sumbas Kaymakamı Mehmet Furkan Taşkıran, Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Erol Kaplan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Sumbas Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Şanlıyurt, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aytiben Gökçek, Daire ve Kurum Müdürleri ve davetliler katıldı.
Alasırt İnşaat Serdar Alasırt, Sumbas’ta ilk Göz bebeği projemizin temelini attık. İnşaatın yapımında günümüz inşaat teknolojisinin modern ve birinci sınıf ürünlerini kullanacağız. İnşaatımız tamamlandığında Sumbas’ın parmakla gösterilecek bir bina olacak. İkram Programına katılan tüm davetlilere bizi kırmayıp geldikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz