Osmaniye Devlet Hastanesi Sağlık bakım hizmetleri müdüresi iken görevinden istifa edip Osmaniye AK Parti Milletvekili Aday adayı olan Akyol’a her kesimden büyük destek geldi.
Akyol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,”Güçlü ve yeni Türkiye Yüzyılı” yolunda ülkemize ve Osmaniyemize hizmet etme inancı ve gayesi ile Adalet ve Kalkınma Parti’si Osmaniye Milletvekili A. Adayı olduğumu siz değerli dostlarım ile paylaşıyorum.
#yarındeğilhemenşimdi #akparti #osmaniye #Türkiyeyüzyılı #nazmiyeakyol
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)