AKAN KARDEŞLER TARAFINDAN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN LOKMA TATLI İKRAMI YAPILDI
Akan Kardeşler tarafından Şehitlerimizin manevi huzurunda dağıtılan Lokma ikramına Kadirli Belediye Başkanı Dr Ömer Tarhan MHP Kadirli İlçe Başkanı Severtürk Demirci Meclis Üyesi Kerem Soncu gazeteci arkadaşımız Selçuk Savran İl genel meclis üyesi aday adayı Necati deveci belediye meclis üyesi aday adayı Ahmet Toker önceki dönem milletvekili aday adayıMurat Unutkan ile katılarak Akan Kardeşler Sahibi İbrahim Akan bey ile şehitlerimize Fatiha’lar gönderdi Ruhları şad mekanları cennet olsun inşallah Allah kabul etsin Lokma ikramı gün boyunca devam edecek olam Akan. Kardeşler Şehitlerimize Rahmet kederli ailelerine baş sağlığı diliyoruz dedi
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)