“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

ÇALDI, KAÇTI AMA JANDARMA YAKALADI !!

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

TIR İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI 2 KİŞİ YARALANDI

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA  MACAR YÖRESEL MÜZİK  TOPLULUĞU KEREKES BAND  OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

2024 TÜRKİYE-MACARİSTAN KÜLTÜR YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA MACAR YÖRESEL MÜZİK TOPLULUĞU KEREKES BAND OSMANİYE” DE KONSER VERECEK

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BELLİ OLDU

AK Parti’li kadınlardan köy ziyaretleri..
    • 30 Aralık 2022 - 08:06:29

AK Parti’li kadınlardan köy ziyaretleri..

Kadirli AK Parti İl Teşkiltı 2023’te gerçekleştirilecek genel seçimler öncesi köy ziyaretlerine başladı. Ziyaretler kapsamında Hardallık ve Azaplı köyleri ziyaret edildi.

Ak Parti Kadirli İlçe Kadın Kolları Başkan Leyla Erbilgin Tekerek ve yöneticilerini, Ak Parti Hardallık Köyü Başkanı Ercan Kalli ve Azaplı Köy Başkanı Özcan Dere karşıladı.

Ak Parti Kadirli Kadın Kolları Başkanı Leyla Erbilgin Tekerek köy gezileri ile ilgili olarak, “Ak Parti olarak 20 yıldan bu yana vatandaşlarımızla iç içe olarak onların hem neşesine, hem de kederlerine ortak olmaya çalışıyoruz. Köy gezilerimizde köylerimizde yaşayan ve çiftçilik yapan vatandaşlarımızın, hemşehrilerimizin varsa sorunlarını dinleyip, çare üretmeye çalışıyoruz. Hardallık köyü Başkanımız Ercan Kalli ve Azaplı Köy Başkanımız Özcan Dere’nin aktif olarak çalıştıklarını gördük. Köyde yapılması planlanan çalışmalarla ilgili istişarede bulunduk. Daha sonra evlere konuk olduk. Bizleri çok güzel ağırlayan, evlerinde misafir eden Hardalık ve Azaplı Köyü sakinlerine çok teşekkür ediyoruz. Bu gezilerimiz bundan sonra da devam edecektir. Köy gezimizde bizlere refakat eden Hardallık Köyü Başkanımız Ercan Kalli ve Azaplı Köy Başkanımız Özacan Dere’ye teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz