UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

UYUŞTURUCU OPERASYONU 2 KİŞİ TUTUKLANDI

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KIZILAY’DAN ÖĞRENCİLERE ÇOCUK BAYRAMI HEDİYESİ

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

KADİRLİ’DE ESKİ OKULDA YANGIN

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

TURİZM HAFTASI ETKİNLİĞİ

YANIK  İBA’YA VE  MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

YANIK İBA’YA VE MECLİS ÜYELERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’ndan millet bahçesi müjdesi
    • 10 Aralık 2021 - 08:11:13

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye’ye yaptırılacak millet bahçesinin ihalesinin yapıldığını belirtti.

Durmuşoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Osmaniye’nin hak ettiği yere gelmesi için çok önemli yatırımlarda donatıldığını kaydetti.

Türkiye’nin 2053 vizyonunun ilk hedefi olan yeşil kalkınma devriminin lokomotif şehrinin Osmaniye olmasını istediklerini aktaran Durmuşoğlu, açıklamasında şunları kaydetti:

“Osmaniye’mizden yükselen iklim dostu kalkınma güneşi, ülkemizin 81 vilayetini kuşatacaktır. Biliyorsunuz son seçimlerde ülkemizin 81 iline, 81 milyon metrekare millet bahçesi kazandırma sözü vermiştik. Bu çerçevede şehirlerimizin yeşil dönüşümü için projelendirdiğimiz 66 milyon metrekarelik alana sahip 404 millet bahçemizin 111’ini tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. 8 Aralıkta da Osmaniye ilimizin millet bahçesi ihalesi TOKİ başkanlığınca yapıldı. Osmaniye’mize nefes olacak millet bahçemizin ihalesi hayırlı olsun.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz