Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

Deli Güz Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübünden Doğa Yürüyüşü

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

KADİRLİ DEMİR SPOR LİDERLİĞE YÜKSELDİ

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

SUMBAS’TA KAZA 1 YARALI

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

TEŞEKKÜRLER OSMANİYEM!!!

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

Muhtar Öksüz’den bayram mesajı

AK Parti Osmaniye Milletvekili Durmuşoğlu’ndan Bakan Albayrak’a teşekkür
    • 17 Şubat 2020 - 07:05:37

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın verdiği talimatın ardından kentte devam eden projelerde önemli aşama kaydedildiğini belirtti.

Durmuşoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak”n Osmaniye’yi ziyaretinin ardından iki önemli müjde verdiğini kaydetti.

Bakan Albayrak’ın, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğüne verdiği talimatla kentte devam eden projelerde önemli aşama kaydedildiğini ifade eden Durmuşoğlu, açıklamasında şunları belirtti:

“Osmaniye ve Kadirli organize sanayi bölgesinin geliştirilmesinin, bölgemizin kalkınması için en kritik noktalardan birisi olduğuna inanıyoruz. Bu anlamda ulaşım ve lojistik projeler büyük önem taşıyor. Karayolları Genel Müdürlüğü ve Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü nezdinde yürüttüğümüz çalışmaları belirli bir seviyeye getirmiştik. Söz konusu durumu geçtiğimiz haftaki Osmaniye ziyaretinde Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’a aktardık, kendisi de bizzat ilgilenerek verdiği talimatlarla projelerin daha da hızlanmasını sağladı.”

Durmuşoğlu, ilgi ve desteklerinden dolayı Bakan Albayrak’a teşekkür etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz