21 Mart 2020 de yapılacak Kadirli Ak Parti 7. İlçe Kongresi Korona Virüsü tehlikesi sebebiyle ileri tarihe ertelenirken kongreye İsmail Oruç’un tek aday olarak gideceği belirlendi.
Ak Parti Genel Merkezi Teşkilatlardan sorumlu teşkilat başkanı Erkan Kandemir”i 11. 03. 2020 Çarşamba günü ziyaret eden İsmail Oruç ve yönetim kurulunun açıklamasına göre ilçe kongresi ileri bir tarihe ertelendi.
Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Ak Parti İlçe Başkanı Oruç ziyarette yaptığı açıklamada ileri bir tarihe ertelenen İlçe kongresine teşkilat başkanı Erkan Kandemir’in talimatıyla tek aday olarak katılacağını belirterek, ” ilerde yapılacak kongre de yeni yönetim belli olacaktır. Allah hayırlı eylesin” şeklinde konuştu.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu