Ak Parti Genel Merkezi tarafından görevlendirilen 3 ilçe ve 1 de Osmaniye merkez ilçe olmak üzere göreve başladı.Ak Parti Osmaniye İl Başkanı Avukat Hamza Tor, genel merkezleri tarafından gönderilen yetki belgelerini, Osmaniye Merkez İlçede Servet Alibekiroğlu, Düziçi’nde Mehmet Çillem, Bahçe’de Zekeriya Çelik ve Hasanbeyli’de Mehmet Ali Kocaman’a teslim etti.
Ak Parti Osmaniye İl Başkanı Avukat Hamza Tor, yetki belgesi teslim töreninde yaptığı açıklamada, “Partimizi bölgenizde en iyi şekilde temsil edeceğinize inancım tamdır. Görevinizin hayırlı olmasını diler güzel çalışmalara imza atmanızı dilerim”dedi.
- UYARI
- Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
- İSKAN EVLERİ CAMİİNDE AŞURE ETKİNLİĞİ
- JANDARMADAN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GEÇİT YOK
- Sporcular “ödüllendirildi”
- BAŞKAN OLCAR’DAN “AŞURE” İKRAMINA DAVET
- Kadirli’de zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
- TRAKTÖR ALTINDA KALAN BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI
- EKMEĞE 1 TL ZAM YAPILDI
- KAYMAKAM GÜNEY İÇİN VEDA GECESİ DÜZENLENDİ
- KÖYDE KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİNE AŞURE DAĞITILDI
- Okul müdürlerinin yeni yerleri belli oldu
![](https://kadirlihaber.net/wp-content/uploads/2018/10/reklam-alani.jpg)